Mikogo

Uzaktan toplu konferans ve masaüstü paylaşım programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.5 MB
  • Version 4.3.110804
  • Dil İngilizce
  • Firma BeamYourScreen
Mikogo, yazılımı uzaktan bilgisayar yönetimi yapan bir uygulama ve ayrıca 10 kişinin aynı ekranı görüntülemesine izin veren bir program dır.
Mikogo, yazılımı uzaktan bilgisayar yönetimi yapan bir uygulama ve ayrıca 10 kişinin aynı ekranı görüntülemesine izin veren bir program dır.

Mikogo, yazılımı uzaktan bir ekip çalışması yapmak isteyenler ve uzaktan tam bir profesyonel şekilde yardım almak isteyenler için bire bir programdır. Programı diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri ise 10 kişinin aynı anda bağlantı yapabilmesi ve bu bağlantıları zorluk çekmeden bilgisayarları kasmadan ve bir yönetici gözleminde yapması dır.

Mikogo, yazılımı toplu çalışmalara izin verdiği için toplu paylaşımlara'da izin vererek ilk olmakta ısrarcı bir yazılım olarak görünüyor. Program kişilerin paylaşıma izin verdikleri dosya klasör v.b tüm dosyaları görebiliyor hatta transfer bile yapabiliyor

Program pratik ve seri kullanımı ilede ön plana çıkan bir uygulama gibi görünüyor. 10 kişilik oturumlarda program özel olarak bir 9 haneli ID numarası üretiyor bu Id sayesinde kişiler  birbirleri ile masaüstü paylaşımı yapabiliyor ve ekran görüntüleme işlemleri devam ediyor ve ayrıca yaptıgınız oturumları kayıt altınada alabilir sonrada tekrar tekrar izleyebilirsiniz.


Mikogo Yazılımın Diğer Bir Özellikleri İse ;
200 MB büyüklüğüne kadar dosya paylaşma
Çapraz platform desteğiyle hem Mac hem Windows işletim sisteminde çalışma
Uzaktan mouse ve klavye yönetimi
Oturumları zamana göre veya canlı kaydetme
Zaman çizelgesiyle oturumları planlama, katılımcılara hatırlatma
Kurulum gerektirmeden online oturumlara katılma

Daha Fazla Göster
Mikogo indir